sohbet

Sohbet

Sohbet Odaları

Sohbet Siteleri

Beşiktaş’tan flaş Diego kararı!

Beşiktaş’ın Futbol Dış Transferler Sorumlusu olan ve Diego Ribas transferinde tüm görüşmeleri yapan yönetici Erdal Torunoğulları, Brezilyalı futbolcunun transferinin tamamen gündemlerinden düştüğünü açıkladı.

“Diego’nun babasının dayanılmaz noktaya gelen istekleri transferi bitirdi”

Torunoğulları Doğan Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada “Diego istediğimiz ve görüştüğümüz bir futbolcuydu, fakat menajerliğini yürüten babasının inanılmaz ve artık dayanılmaz noktaya gelen istekleri karşısında bu transferi yapmaktan vazgeçtik. Babası her gün yeni bir istek ile yeni bir teklif ile geliyor. Maalesef Brezilyalı futbolcuların babası olsun, abisi olsun transfer görüşmelerinde çok çok büyük zorluklar çıkartıyorlar. Diego’nun babası da bunu yaptı. Bizde bu transferden vazgeçtik. Babası bir hafta sonra yeni bir teklif ile gelse veya ‘şartlarınızı kabul ediyorum’ dese bile kendisiyle ve Diego ile bir görüşmemiz olmayacak. Gündemimizde artık Diego diye bir futbolcu yok” dedi.

“Beşiktaş taraftarının bağrına basacağı başka bir futbolcuyla görüşüyoruz”

Diego’dan vazgeçmelerinden sonra listede olan diğer bir futbolcu ile görüşmelere başladıklarını büyük bir mesafe kat ettiklerini söyleyen Torunoğulları, “Beşiktaş taraftarının bağrına basacağı ve kesinlikle çok seveceği bir futbolcu ile görüşmelerimizde büyük mesafe kat ettik. Bittiği zaman açıklayacağız ve taraftarlarımızın mutlaka beğeneceği bir isim” şeklinde konuştu.

Okunma Sayısı ; 1.393 views

Beşiktaş’tan flaş Diego kararı! Benzer Yazılar

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Beşiktaş’tan flaş Diego kararı! Etiketler