sohbet

Sohbet

Sohbet Odaları

Sohbet Siteleri

Şekillerine göre kaşların anlamları

kalinkas

Her kaş şeklinin ayrı bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Örneğin, kalın kaşlara sahip olan kadınlar daha maskülen bir yapıya sahipken ince kaşlı kadınlar, nazik ve hassas oluyorlar. 

kavislikas

Kavisli kaşlar: Kavisli kaşlar, yaratıcı bir kişiliğinizin olduğunu gösterir.

duzkas

Düz kaşlar: Dümdüz kaş şekli, kendine güvenen ve iddialı biri olduğunuzu gösterir. Düz kaşlar aynı zamanda kadınların maskülen bir yönünün olduğunu da vurgular.

acili kas

Açılı (yukarı doğru kavisli) kaşlar: Bu kaşlara sahip olan kişiler genellikle hassas ve özel bir kişilik yapısına sahiptir. Yukarı doğru daha keskin kavisi olan kaşlara sahip kadınlar, inatçı kişikleriyle öne çıkarlar.

kalinkas

Gür kaşlar: Kalın ve gür kaşlar, maskülenliği simgeler ve erkeklik hormonunun vücudunuzda daha çok olduğunu gösterir. Kaşlarınız hem gür hem de parlaksa, cinsel enerjininizin yüksek olduğu anlamına da gelir.

incekas

İnce kaşlar: İnce yapılı kaşlar, feminenliği temsil eder ve nazik biri olduğunuzu gösterir.

yukarıdakas

Yukarıda duran kaşlar: Kaşlarınızın alnınıza doğru yukarıda olması hayalperest birisi olduğunuzu gösterir.

dusukkas

Düşük kaşlar: Göz kapağına doğru inen düşük yapılı kaşlar, her şeye çok fazla dikkat eden bir yapınız olduğunu gösterir.

sag solkas

Sağ ve sol kaşın farklı olması: İki kaşınızından herhangi birinin yüksek olması ilişkideki kontrolün kimde olduğunu simgeler. Kadınların sağ kaşı havadaysa, kontrol ondadır. Erkeklerin sol kaşı havadaysa, ilişkideki ipler onun elindedir.

Okunma Sayısı ; 2.267 views

Şekillerine göre kaşların anlamları Benzer Yazılar

Günümüz teknolojisiyle yüzdeki kırışıklıklar dolgu uygulamalarıyla giderilebiliyor. Bunlardan en güvenli olan ve en sık kullanılan dolgu
D vitamini eksikliği kısırlığa yol açıyor.‘Yumurta sarısı, uskumru ve süt tüketerek bu vitamin açığını kapatabilirsiniz’. Kış günlerinde
Sigara cildin de en büyük düşmanı… Takvim’de yer alan habere göre sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenlere estetik,
Güzelliğine düşkün kadınlar dikkat! Makyaj yaparken göz sağlığınızı bozabilirsiniz… Takvim’de yer alan habere göre Göz Hastalıkları
Yaşlılık lekeleri (lentigo) 45-50 yaşlarında gorulmeye başlar… Takvim’de yer alan habere göre lentigo, derinin renk bozukluğu hastalığıdır.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Şekillerine göre kaşların anlamları Etiketler